Şimalce

Şimalce Moda... 

Bindallı üretiminde uzman kadrosu ve özgün tasarımlarıyla hizmet veren firmamız çeyrek asra yakın tecrübesiyle Bindallı, Gelinlik, Kaftan, Nişanlık' ta dünya modasındaki gelişmeleri takip ederek, kendini yenilemekte ve büyümeye devam etmektedir. 
2016 yılında başladığı Gelinlik ve Nişanlık üretimiyle de yurt içi ve yurt dışında sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.   
Şimalce Moda kurulduğu ilk günkü heyecanını ve azmini korumakta her gün modanın yeni trendlerini takip ederek çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmektedir. 

Hayallerinizi süsleyen biz olalım.!!! 

Küçük bir atölyede başlayan Şimalce Moda'nın kurucusu olan  Orçin Yalçın büyüme stratejisini tek başına değil, arka planda çalışan alanında uzman kadrosuyla birlikte, her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerinin hayallerindeki Gelinlik, Nişanlık, Kaftan, Bindallıları üretip onlara bu özel günlerinde unutulmaz kareler vermek olmuştur.   

Bize Ulaşın, 

Tüm ürünleri kendi imalatı olan Şimalce Moda; Toptan ve Perakende satışlarıyla her bütçeye uygun zengin ürün yelpazesi, kaliteli ürün kullanımı, tasarımları ve söz verdiği zamanda teslimatlarıyla rakipleri arasındaki farklılığı göstermiştir.  

Siz de bu ayrıcalığı bizlerle yaşayın.